Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaKolín - Úvěry

Kolín - ÚvěryKolín - Úvěry

Kolín - Úvěrem se rozumí dočasné (krátkodobé i dlouhodobé) postoupení zboží nebo peněžních prostředků věřitelem dlužníkovi, který je o ochotný za půjčku zaplatit určitý úrok, který představuje profit věřiteli. Nejčastějším poskytovatelem úvěrů jsou banky, které na základě úvěrové smlouvy půjčí určitý obnos peněz věřiteli, který mohou tvořit jak fyzické, tak i právnické osoby. Výše půjčené částky je dána především bonitou klienta, což u fyzických osob představuje nejčastěji příjem ze zaměstnání, u právnických osob se pak posuzuje vlastní a cizí kapitál. Úvěry mohou či nemusí být zajištěny, ovšem při zajištění získáte zpravidla nižší úrok.

U úvěrů se setkáte nejen s úrokem (jako odměna za poskytnutí úvěru, ale i s RPSN , tzv. roční procentuální sazba nákladů, která vyjadřuje úrokovou míru, pro kterou se rovná čistá současná hodnota získaných půjček čisté současné hodnotě výdajů (splátky, poplatky,..). Na základě hodnoty RPSN klient lépe dokáže vyhodnotit výhodnost či nevýhodnost poskytnutého úvěru.

Existuje několik typů úvěrů:

+ Úvěr na směnku - zpravidla do jednoho roku
+ Kontokorentní úvěr - zpravidla do jednoho roku
+ Eskontní úvěr - zpravidla do jednoho roku
+ Kreditní karty - zpravidla do jednoho roku
+ Spotřebitelský úvěr - zpravidla období od jednoho do čtyř let
+ Splátkový úvěr - zpravidla období od jednoho do čtyř let
+ Nebankovní úvěr - zpravidla období od jednoho do čtyř let
+ Hypoteční úvěr - zpravidla období nad 4 roky a více

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3

Inzeráty - Kolín - Úvěry


Rychlá, spolehlivá a bezpečná půjčka

[28.04. 2022] - Kolín
Nad 1 milión Kč

Dobrý den, abych Vám pomohl překonat různé finanční starosti a pomohl Vám snadno splnit Vaše cíle v budoucnu, nabízím nabídku půjčky pro lidi v nesnázích nebo pro ty, kteří chtějí pomoci vyřešit některé ze svých finančních problémů nebo založit společnost. Nabízím půjčky s maximální úrokovou sazbou 2%. Půjčku obdržíte ihned po podpisu smlouvy a pro ....

Typ: Nabídka
Zobrazeno: 58x
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Úvěr do 48 hodin

[18.02. 2020] - Kolín
10 000 000 Kč

Nabízím finance bez poplatků a ručení do 48 hodin, od žádosti na vašem bankovním účtu. Poskytnu vám rychlé a serózní finanční poradenství. Ověřím vaši bonitu a nabídnu úvěr, který neodmítnete. Tak neváhejte a žádejte zcela zdarma a bezkontaktně na emailové adrese: rozumne.uvery@gmail.com

Typ: Nabídka
Zobrazeno: 122x
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

-Nebankovní půjčka.

[17.11. 2019] - Kolín
2 000 000 Kč

Půjčka peněz mezi jednotlivci. Pokud již nemáte možnost půjčit si od bank. Půjčka od konkrétního věřitele je nejlepším a jediným řešením, které máte k dispozici. Můžeme vám půjčit až 3000000 Kč s velmi nízkou a příznivou úrokovou sazbou. Připojte se k nám přímo e-mailem : ,Whatsapp: +420 774696609.

Typ: Nabídka
Zobrazeno: 142x
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1